İstanbul Ofis Taşıma

İstanbul Ofis Taşıma

Kuruluşumuz İstanbul Ofis Taşıma, firmaları arasında sağlam organize özellikleri ve ayrıca kayıtsız şartsız müşteri memnuniyeti anlayışıyla önde gelen bir şirkettir.

İstanbul Ofis Taşımacılığı, diğer nakliyat tiplerinden ayrıcalıklı şekilde çok daha dikkat ve ayrıca potansiyel isteyen bir nakliyat biçimidir.

İstanbul Ofis Taşıma, hizmetleri hakkındaki ihtiyacınıza binaen firmamızın kalite anlayışı çerçevesinde ilk önce taşıma uzmanımız adresinize gelir ve iş yerinizin taşıma koşullarını tetkik eder. İnceleme bitiminde nakliye programı yapılır.

Nakliye işlemlerinin gerçekleştirildiği gün naklin daha hızlı ve daha rahat yapılması nedeniyle ofis bölme bölme nakledilir. evrak dolapları ve masaların demontesi nispeten süratli olması amacıyla şarjlı söküm aletleri kullanılmaktadır. Tüm büro eşyaları yurtdışından ithal ettiğimiz özel paketleme malzemelerine sarılarak paketlenir. Dosya ve masa aksesuarları kolilenir ve üzerine gerekli olan açıklayıcı bilgi yazılmak suretiyle karışıklıkların önüne geçilir.

Firmamız büro nakliyesi hizmetlerini teminat altına almaktadır.

İstanbul Ofis Taşımacılığı alanında yıllardır lider konumunu koruyan firmamız Eczacıoğlu Taşımacılık, güvenilirlik ve profesyonellik ile siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

İstanbul Ofis Taşıma Firmaları

– Eksper incelemesi: Eşya taşıma işlemlerinin tam anlamıyla uygun ifa edilmesi için taşınacak mekanda inceleme anlamı taşıyan ve firmamızın ücretsiz ifa ettiği ekspertiz servisinden faydalanabilirsiniz. Ofis taşıma hizmetlerinde ekspertiz büyük önem arz etmektedir.

Sigortalama: Ofis Taşıma Sigortası, eşya ve yüklerinizi nakil süreçleri sırasında ihtimal dahilinde olan ve hesap edilmeyen hallere ve hasarlara karşı garanti altına alır.

– Sökme ve Kurulum: Eşya ve yüklerinizi doğru şekilde sarımları, kamyon veya kamyona dengeli bir şekilde yerleştirilmesi ve daha güvenli taşınması amacıyla sökme işlemleri tarafımızdan yerine getirilmektedir. Aynı zamanda demonteleri yapılmış mobilyalarınız, yeni yerleşeceğiniz ofisinizde belirlediğiniz gibi konumlandırılarak yeniden personelimiz tarafından montajlanır.

Ambalaj malzemeleri seçimi ve Paketleme: Ofisinizdeki bulunan tüm materyaller ve diğer ofis eşyaları için eşya türlerine göre tespit edilen paketleme bileşenleri kullanılarak sarım işlemleri icra edilmektedir.

Taşıyıcı araca yükleme: Ana parçalarına ayrılan ve de paketlemesi yapılmış olan ofis masası, mobilya ve diğer yüklerinizi nakliye sırasında ziyan görmelerine karşın korunabilmesi, araca düzenli yerleştirilerek yüklenmesiyle mümkün olur.

Yerleştirme: İstenen yere nakilleri yapılan ve monte edilen eşyalarınız tarafınızdan belirlediğiniz konumlarına yerleştirilir ve kullanıma uygun duruma getirilir.

Depolama: İstanbul Ofis Taşıma, barındırma hizmetleri sunan işletmemizle iletişime geçerek gereken saklama depolarınızı talep edebilir, birinci sınıf ve güvenli eşya barındırma hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

İstabul Ofis Taşıma Fiyatları

Firmamız tarafından İstanbul Ofis Taşıma, faaliyetleri alanında bilhassa eşya güvenliği hususuna ciddi oranda önem atfedilmektedir. Kurumsal bir teşekkül anlayışının verdiği ehil perspektif sonucunda, eşya ve malzemelerin kaybolması ya da tahrip olması gibi hallerin engellenmesi sağlanır.

Ofis Taşıma

İstanbul Ofis Taşıma, fiyatları konusu için kuruluşumuzun her bir ödeme gücüne uygun fiyatlandırma aranjmanı sistemiyle, her kişi kolay bir şekilde bu hizmetimizden faydalanabilecektir. Eşyalarınızın en kısa zamanda ve güvenli şartlar çerçevesinde sevk edilmesi ve konumlandırılması için, işletmemize sürekli olarak itimat edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir