Şile Ofis Taşıma

Şile ofis taşıma  kurumsal şirketlerde veya çalışma alanlarında bulunan tüm eşyaları kısa bir süre içerisinde yeni adreslere veya ilçelere götürmektedir. Taşıma işlemleri sadece uzman ekipler tarafından gerçekleştirilmektedir. Yüklerin zarar görmemesi için üst düzey bir paketleme desteği sunulmaktadır. Şile ofis taşıma araçları, tonlarca eşyayı tek seferde nakil edebilme kapasitesine sahiptir. Ayrıca çok katlı şirketler veya sayıca fazla olan yükler içinde büyük kamyon modelleri tahsis edilmektedir. Paketlenen tüm mobilyalar belirli bir sıraya göre araçlara yerleştirilmektedir. Firmamız tüm yükleri sıfır risk ile yeni adreslere götürmektedir. Şehirlerarası nakliyat, asansörlü ev ve ofis taşıma, komple yük taşıma sektörlerinde de hizmet veren firmamız müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. 

Şile Ofis Nakliye

Şile ofis nakliye ekipleri, öncellikle mobilyaların montajını gerçekleştirmektedir. Yeni çalışma alanlarına getirilen eşyalar uzman ustalar tarafından pratik bir şekilde monte edilmektedir. Raf sistemleri, avizeler ve stor perdeler içinde kurulum desteği sağlanmaktadır. Ayrıca firmamız gerek montaj gerekse paketleme hizmetleri için kesinlikle ek ücretler talep etmemektedir. Şile ofis taşıma ekipleri, tüm uygulamaları hassasiyet kurulları çerçevesinde gerçekleştirmektedir. Örneğin montaj işlemleri sırasında mobilyaların çizilmesi söz konusu değildir. Firmamız parça eşyaları bile 1 iş günü içerisinde İstanbul’un 39 ilçesine lanse etmektedir. Değerli eşyalar veya komple yükler için de sigortalı taşımacılık hizmeti sağlanmaktadır. Yapılan nakliye sözleşmesi sayesinde müşterilerimizin güven noktasında sıkıntı yaşamaları engellenmektedir.

Şile Ofis Taşıma Ücretleri

Şile ofis taşıma ücretleri, piyasa şartlarına göre en ekonomik bir düzeyde tutulmaktadır. Firmamız küçük daire veya bürolar için işçilik ücreti talep etmemektedir. Ayrıca tüm eşyalar yine ücretsiz bir şekilde monte edilmektedir. Bünyemizden hizmet alan müşterilerimiz anahtar teslim fiyatlar sayesinde taşıma sürecinde herhangi bir zorluk ile karşılaşmamaktadır. Şile ofis nakliye ücretleri, eşya sayısına, şirketlerin büyüklüğüne göre de değişkenlik göstermektedir. Firmamız ise her ne olursa olsun makul bir hizmet sunmaktadır. Sizde hemen müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Şile’nin mahalle ve semtlerine de 1 iş günü içerisinde ekspertiz ekibi yönlendirilmektedir. Talep eden müşterilerimiz telefon üzerinden de fiyat verilebilmektedir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir