Şişli Ofis Taşıma

Şişli ofis taşıma sektöründe hizmet veren pek çok firma müşterilerinden absürt fiyatlar talep etmekte ve mağduriyet yaşatmaktadır. Özellikle eşya sayısının çok olması durumunda söz konusu fiyatlar daha artmaktadır. Üstelik paketleme ve montaj gibi hizmetler içinde ek maliyetler gösterilmektedir. Şişli ofis taşıma firmamız ise her zaman en ucuz ve en makul hizmeti sunmaktadır. Çok katlı şirketler bile makul rakamlar ile taşınmaktadır. Tüm mobilyalar, çalışma masaları veya raf sistemleri kaliteli ambalajlar ile paketlenmektedir. Paketleme işlemleri en az iki kat olacak bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Firmamız yüzeylerin ağır darbelere maruz kalmaması içinde her türlü önlemi eksiksiz bir şekilde almaktadır. Ayrıca alınan bu önlemler neticesinde taşıma işlemlerinde sorun yaşanması da engellenmektedir.

Şişli Nakliyat Firmaları

Şişli nakliyat firmaları, ev taşıma, villa taşıma gibi çeşitli alanlarda da faaliyet göstermektedir. Ayrıca tüm daire ve ofisler anahtar teslim olacak bir şekilde taşınmaktadır. Paketleme işlemleri öncesinde sökülen mobilyalar, dolaplar ve televizyon sehpaları, marangoz ustaları tarafından tekrar montaj edilmektedir. Şişli nakliyat firmaları, her daim müşterilerine zahmetsiz ve problemiz bir hizmet sunmaktadır. Özellikle de cam vitrinler, kırılgan ürünler ve hassas malzemeler karton kutulara yerleştirilmektedir. Firmamız bünyesinde depolama alanları geniş olan kamyon modelleri bulunmaktadır. Söz konusu bu araçların tamamı K3 belgesine ve taşıma izinlerine sahiptir. Dolasıyla kurumsal nakliye sektöründe de faaliyet gösterilebilmektedir. Şişli ofis taşıma araçları en geç 24 saat içerisinde de talep edilen adreslere yönlendirilmektedir.

Şişli Ofis Taşıma Ücretleri

Şişli ofis taşıma şirketleri arasında en uygun hizmet Pronet tarafından sunulmaktadır. Müşterilerimize özel yüzde 20’lere varan indirim ve kampanyalar gerçekleştirilmektedir. İşe başlamadan ve taşıma işlemlerini tamamlanmadan herhangi bir ücret talebinde bulunulmamaktadır. Müşterilerimizin bütçeleri zorlanmaması için asansörlü ofis nakliye hizmetleri de ekonomik fiyatlar ile verilmektedir. Şişli ofis taşıma araçlarının yakıt tüketim oranları da bir hayli düşüktür. Firmamız maliyetleri daha da azaltmak adına küçük bürolar içinde şehir parça eşya nakliye hizmeti sağlamaktadır. Bu sayede müşterilerimiz sadece eşyaların sayısı kadar ücret ödemektedir. Şişli nakliyat ile iletişime geçerek kaliteli bir hizmet alma şansı bulabilirsiniz.    

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir