Tuzla Ofis Taşıma

Tuzla ofis taşıma sektörünün liderliğini üstlenmektedir. Çalışma alanlarında bulunan her türlü mobilya, dolap ve masa profesyonel bir şekilde taşınmaktadır. Ayrıca firmamız İstanbul’un tüm ilçelerine de araç desteği sağlamaktadır. Tuzla ofis taşıma hizmetleri kapalı kasa kamyonlar ile verilmektedir. Eşyaların zarar görmemesi içinde her türlü önlem alınmakta ve işlemler hassasiyet kuralları çerçevesinde gerçekleştirilmektedir. Deri koltuklar, masalar veya diğer eşyalar kaliteli ambalajlar ile paketlenmektedir. Paketleme sırasında cam yüzeyler öncelik verilmektedir. Firmamız 1+1 ofisleri veya büyük şirketleri maksimum 1 iş günü içerisinde taşımaktadır. Ayrıca değerli olan yükler kasko şirketleri tarafından sigortalanmaktadır. Firmamız müşterilerine garantili bir taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

Tuzla Ofis Taşıma Firmaları

Bir eşyanın taşınması sırasında zarar görmemesi için dikkat edilmesi gereken kurallar vardır. Örneğin paketlenen eşyalar fiziksel özelliklerine uygun olabilecek bir şekilde araçlara yerleştirilmelidir. Aksi taktirde ciddi maddi zararlar yaşanabilir. Tuzla ofis taşıma personellerimiz tüm yükleri stabil bir şekilde araçlara yerleştirmektedir. Ayrıca mobilyalar, koltuk takımları veya çalışma masaları marangoz ustalarımız tarafından monte edilmektedir. Bu sayede şirket sahipleri farklı firmalara ihtiyaç duymamakta ve daha zahmetsiz bir hizmet almaktadır. Tuzla ofis taşıma ekipleri, İstanbul’un tüm ilçelerine de 1 iş günü içerisinde ulaşmaktadır. Ayrıca taşıma işlemleri ise en geç 6 saatte tamamlanmaktadır. Kesinlikle gecikme yaşanmamakla beraber müşterilere verilen tüm sözler harfiyen tutulmaktadır. 

Tuzla Ofis Nakliye Fiyatları

Bu sektörde kaliteli bir hizmeti ekonomik fiyatlar ile almak oldukça zordur. Çünkü Tuzla ofis nakliye firmaları müşterilerinden absürt fiyatlar talep etmektedir. Ayrıca internet üzerinden hizmet veren pek çok şirket ise tamamen sanaldır. Yani komisyonculuk yaparak almış oldukları işlere başka şirketlere vermektedir. Tuzla ofis taşıma firmamız için böyle bir durum kesinlikle söz konusu değildir. Tüm hizmetler sadece kendi bünyemizde bulunan kamyon ve ekipler ile verilmektedir. Ayrıca firmamız parça eşyaları, ofis malzemelerini ve mobilyaları makul rakamlar ile taşımaktadır. Tuzla ofis nakliye hizmetleri oldukça ekonomik fiyatlar ile verilmekle beraber müşterilerimize özel kampanyalarda yapılmaktadır. Detaylı bilgi için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.    

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir